فروش سنگ
خانه / سنگ طبیعی / مرکز پخش سنگ طبیعی ساختمان

مرکز پخش سنگ طبیعی ساختمان

سنگ طبیعی ساختمان از جمله مصالحی است که در ساخت و ساز کاربرد بسیار بالایی دارد طوری که با گذشت زمان نیز هیچ تاثیری در کیفیت آن ایجاد نمی‌شود. ایران از لحاظ انواع سنگهای طبیعی بسیار غنی بوده و مراکز زیادی در زمینه پخش انواع سنگ های طبیعی در کشور فعالیت می کنند. 

مرکز پخش سنگ طبیعی ساختمان

مشخصات سنگ طبیعی چیست؟

مشخصات سنگ طبیعی چیست؟ سنگ یک جسم طبیعی است که از کنار هم قرار گرفتن تعدادی کانی تشکیل شده است. در کارهای ساختمانی، سنگ یکی از مصالح اصلی می باشد که کاربرد بسیار بالایی داشته و در نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.
از مهم ترین مشخصات سنگ طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
دوام و مقاومت بالای انواع سنگهای طبیعی، جلاپذیری مطلوب، مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه های سنگین، قابلیت شستشو، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت، غیر قابل نفوذ بودن، مقاوم در برابر تغییرات آب‌وهوایی، پایداری در برابر مواد شیمیایی و بسیاری از موارد دیگر که می توان به آن اشاره کرد.
یک سنگ طبیعی خوب باید تمام این ویژگی ها را داشته باشد چون ماهیت طبیعی سنگ به این صورت است و در صورتی که غیر آن باشد، سنگ طبیعی نبوده و با موادی دیگر ترکیب شده است.
تنوع سنگ های طبیعی در طبیعت بسیار زیادند و هر کدام در صنعت ساخت و ساز برای هدف و مقصدی طراحی می شود چون سنگ هم در داخل و هم خارج از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. 

شرکت فروش سنگ طبیعی ساختمان

شرکت فروش سنگ طبیعی ساختمان ایران یکی از کشورهای مطرح در عرضه انواع سنگهای ساختمانی است و حجم بالایی از نیاز کشورهای اطراف به مصالح سنگ نیز، از طریق ایران تامین می شود.
به همین دلیل تعداد زیادی شرکت فروش سنگ طبیعی در داخل کشور فعالیت می کنند که انواع سنگهای طبیعی ساختمانی را در کیفیت های مختلف و برای نماهای داخلی و خارجی عرضه می کنند.
سنگهایی که در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شوند، دارای ویژگی های متفاوت هستند به عنوان مثال، سنگ نما چون در برابر شرایط جوی قرار دارد باید ویژگی های خاصی مانند مقاومت های کششی و خمشی بالا، ثبات رنگ بالا و قابلیت صیقل خوردن و برش را داشته باشد.
ولی سنگهایی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت بوده و دارای شریط و ویژگی های دیگری می باشند.
مهمترین عوامل در انتخاب سنگ، کاربردی است که در ساختمان دارد و سپس به مواردی مانند دوام، رنگ سنگ، قیمت آن و سایر مباحث دیگر پرداخت که هر کدام نیز مهم بوده و باید در خرید مورد توجه قرار بگیرد. 

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام