فروش سنگ
خانه / سنگ ساختمانی / سنگ پله ساختمانی / مرکز فروش سنگ پله ساختمانی

مرکز فروش سنگ پله ساختمانی

سنگ پله ساختمانی یکی از مصالح ساختمانی است که کاربرد زیادی دارد که می توان در همه جای ساختمان از آن استفاده کرد. از خواص آن می توان به رنگ زیبا، استحکام، کاربرد زیاد، قیمت مناسب آن اشاره کرد. این سنگ ها را می توان از بیشتر مصالح فروشی ها تهیه کرد و به مصرف رساند. این نوع سنگ های یکی از سنگ های مصنوعی رایج در بازار هستند.مرکز فروش سنگ پله ساختمانی

مشخصات سنگ پله ساختمان چیست؟

مشخصات سنگ پله ساختمان چیست؟ پله یکی از جاهایی است که زودتر از همه جای دیگر کثیف می شود. دقیقا مثل کف است که به همین دلیل است باید از سنگی در آن به کار برده شود که به راحتی تمیز شود. ابن تنها یکی از مشخصات سنگ پله است. اما به نظر شما سنگ پله ساختمانی چه ویژگی های دیگری باید داشته باشد تا برای این مکان مناسب باشد؟ حتما خواهید گفت باید زیبا باشد. البته که درست است.

این سنگ ها باید ظاهری مناسب، زیبا و شیک داشته باشند. هیچ چیز در نظر اول بیشتر از زیبایی آن خیره کننده نیست. اما به جز زیبایی و ظاهر آن باید مقاومت زیادی داشته باشند. همان طور که می دانید سنگ های ساختمانی، مقاومت زیادی در برابر گرما باید داشته باشند تا در هنگام آتش سوزی و حریق بتوانند استحکام خود را حفظ کنند و  نه خودشان سوخته شوند و نه باعث سوختگی بقیه وسایل منزل شوند.

همچنین باید مقاومت زیادی در برابر سرما داشته باشند تا هنگام سرما شکسته نشوند و ترک بردارند. این سنگ ها عایق صدای خوبی باشند. این ویژگی شاید به نظر پیش پا افتاده باشد اما در دراز مدت از اهمیت زیادی برخوردار می شود. لبه های این سنگ ها نباید زور شکسته شود و خورده شود.

مقاومت زیادی در برابر ساییدگی داشته باشد. در هنگام ضربه های احتمالی تحمل زیادی داشته باشد. این سنگ ها نباید به هیچ عنوان سر باشند. ممکن است کودکان و یا بزرگسالان روی آن سر بخورند و به زمین پرتاب شوند. رطوبت را به خود جذب کنند. اگر این اتفاق نیفتد، نم همیشه روی آنها باقی می ماند و باعث لیز شدن آنها می شود و ممکن است خسارت مالی و یا حتی جانی وارد کند.

این سنگ ها نباید شوره زدگی نداشته باشد و هیچ گاه به آن دچار نشود. به راحتی تمیز شوند..  

راهنمای خرید سنگ پله ساختمانی

راهنمای خرید سنگ پله ساختمانی از مواردی که باید به آن در خرید یک سنگ خوب و مقاوم توجه کرد و به عنوان راهنمای خرید سنگ در نظر داشت، می توان موارد زیر را نام برد:

  • مقاومت زیاد داشته باشد.
  • قبل از هر چیز علت استفاده از آن را در نظر گرفت.
  • رنگ آن را هماهنگ در نظر گرفت.
جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش سنگ ساختمانی سیاه

مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه سنگ ساختمانی سیاه و فروش ویژه آن می باشد. این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده سنگ ساخ

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام