فروش سنگ
خانه / سنگ ساختمانی / مرکز فروش سنگ ساختمانی رشت

مرکز فروش سنگ ساختمانی رشت

فروش سنگ ساختمانی رشت به صورت مستقیم بدون واسطه با قیمت های متنوع به متقاضیان عرضه می شود. سنگ ساختمانی رشت به دلیل زیبایی و یکدست بودن آن از پرفروش ترین سنگ ها به شمار می رود و به روش های حضوری و غیرحضوری به صورت عمده از در کارخانه به مصرف کنندگان توزیع می شود.

مرکز فروش سنگ ساختمانی رشت

کاربرد سنگ مرمریت در ساختمان

کاربرد سنگ مرمریت در ساختمان

سنگ مرمریت از جمله سنگ هایی می باشد که در برابر حرارت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و در برابر اسید  آسیب پذیر می باشد. این سنگ در انواع مختلف ساختمانی کاربرد دارد از جمله؛ سنگ های مرمریت ، سنگ مرمریت آباده، اداوی، ارسنجان، ارک، آرک بسطام، ارومیه، اعلمی،  آفریکن بلک، اقبال یزد، امپرادور دارک، امپرادور لایت، امپریال، ایرجی، بجستان، بسطام، بلک مارشان، یوانات، پارادیس، پالساندرو ، پاییز، سنگ مرمریت پرزیدنت، پرشین سیلک، پرطاوسی، و …می توان اشاره نمود.

سنگ مرمریت ساختمانی رشت از سنگ های محبوب و پرمصرف ساختمانی می باشد که بیشتر در فضای سربسته صورت می گیرد. این سنگ بیشتر از نمای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا استفاده از نمای بیرونی ممکن است به دلیل تغییرات آب و هوایی بر روی مقاومت و شکل ظاهری آن اثر بگذارد و بهتر می باشد از نمای بیرونی استفاده نشود.

کاربرد سنگ مرمریت چرمی یکی از سنگ های مرمریت سفید می باشد که رنگ آن سفید باقی می ماند و هر چقدر این سنگ در زیر آفتاب باقی بماند ثابت است و رنگ آن  تغییر نمی کند. این سنگ شباهت زیادی به سنگ تراورتن سفید دارد که بیشتر در نماهای مدرن و کلاسیک کاربرد زیادی دارد.

این سنگ قیمت مناسبی نیز دارد و رنگ آن یک دست و متشابه زیاد با تراورتن سفید می باشد که از استقبال بالایی نیز برخوردار می باشد.

این سنگ ها در اسم های  مختلف از جمله؛ سنگ مرمریت سفید چرمی، نمای ساختمان، دیواره های داخلی ساختمان از جمله دیواره راه پله و دیوار پارکینگ و … بکار برده می شوند.

تولید کننده سنگ ساختمانی رشت

تولید کننده سنگ ساختمانی رشت

تولید کننده سنگ ساختمانی رشت، انواع سنگ های مرمریت را در رنگ های سفید به صورت عمده با قیمت مناسب به روش های مستقیم و غیر مستقیم به متقاضیان خود عرضه می نماید.  قیمت فروش این محصولات متفاوت می باشد و بیشتر بستگی به کیفیت سنگ دارد. معمولا سنگ مرمریت سفید در انواع مختلف با کیفیت درجه یک و مرغوب به فروش می رود و قیمت فروش آنها نیز متفاوت می باشد.

فروشندگان این محصولات را به روش مستقیم و غیر مستقیم با قیمت های متنوع به متقاضیان خود عرضه می  نمایند. به دلیل فروش عمده قیمت فروش آنها نیز مناسب می باشد.

اگر قصد خرید این محصولات را به صورت آنلاین دارید می توانید با کمک کارشناسان فروش این سایت سفارش خرید کنید.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش سنگ ساختمانی سیاه

مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه سنگ ساختمانی سیاه و فروش ویژه آن می باشد. این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده سنگ ساخ

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام