فروش سنگ
خانه / سنگ ساختمانی / عرضه کننده سنگ ساختمانی بزرگ

عرضه کننده سنگ ساختمانی بزرگ

سنگ ساختمانی بزرگ از سنگ های بزرگی هستند که نمی توان آن ها را خردتر کرد. این سنگ ها در انواع مختلفی تولید و از منابع خاص و بزرگی استخراج می شوند. به دلیل عوامل زیادی همچون مقاومت و قیمت از سنگ های مصنوعی متمایز هستند.عرضه کننده سنگ ساختمانی بزرگ

انواع سنگ ساختمانی بزرگ کدام است؟

انواع سنگ ساختمانی بزرگ کدام است؟
نمونه ای از سنگ های ایرانی را می توان در هشت دسته اساسی نام برد و به معرفی آنها پرداخت:

 1. شیست: این سنگ لایه لایه است. کاربرد این سنگ را در کف خیابان ها و پارک ها می توان دید.
 2. مرمر: برای انواع نماهای ساختمانی، کف، دیوارها و .. از این سنگ مقاوم و محکم استفاده می شود.
 3. تراورتن: در غارها از رسوبات ته نشین شده به دست می آید. هم برای نماها و موارد کاربردی دیگر در داخل و هم برای بیرون کاربرد زیادی دارد.
 4. سنگ آهک: این سنگ را هم برای انواع کارهای ساختمانی می توان به کار برد.
 5. سنگ توف: این سنگ از خاکسترهای آتش فشان ساخته شده است. مقاومت کمی دارد و در برابر هوا به راحتی در معرض خراب شدن قرار می گیرد و به راحتی پوسیده می شود. اما تنها دلیل کاربرد آن رنگ سبز زیبای آن است که چشم نواز است. این سنگ برای افرادی مناسب است که از ظاهر همه چیز را انتخاب می کنند و باطن و کاربرد سنگ ها و میزان خسارت و هزینه ای که بعد ها قرار است به آن دچار شوند را محاسبه نمی کنند و در نظر نمی گیرند.
 6. ماسه سنگ: در راه آهن و جاده ها از آن به کار می برند. البته به تنهایی نه، همراه با سیمان که به اندازه کافی محکم شود. 
 7. کوارتزیت: از گرانیت سخت تر است. این سنگ بسیار زبر است و به طور کامل بلوری است و این یکی از مهم ترین دلایل آن برای شناخت است. این سنگ به دلیل زبری که دارد زیاد کاربرد چندانی در ساختمان های مجلل ندارد. البته به نظر نویسنده اگر با هنر تلفیق شود می تواند آثار زیبا و خیره کننده ای را خلق کند.
 8. گرانیت: تقریبا در ساختمان هیچ جایی نیست که نتوان از این سنگ ها به کار برد و می توان گفت یک آچار فرانسه برای ساختمان نامیده می شود.

اما در مورد سنگ های بزرگ ساختمانی می توان مواردی را نظیر این سنگ ها معرفی کرد و به شرح مختصری در مورد آنها پرداخت:

 • سنگ پلاک: برای نماسازی عموما کاربرد دارد. به این سنگ سنگ تزئیناتی هم می گویند. و می شود گفت برای کارهای دیگر ساختمانی هم از این سنگ ها به کار گرفته می شود و تنها کاربرد آن نماسازی نیست. 
 • سنگ ملون: به این سنگ، سنگ بادبر هم می گویند. این سنگ ها را با تیشه کاری به شکل دلخواه در می آورند که کاملا تمیز و شیک طراحی شده است. این کار برای صاف کردن آنها صورت می گیرد. این سنگ در تونل ها و پل ها کاربرد زیادی دارد و در ساختن آنها استفاده می شود.
 • سنگ لاشه: شکل خاصی ندارند این سنگ ها و به همان شکلی که به دست می آیند و استخراج می شوند به کار برده می شوند. برای اینکه یک کف متفاوت داشته باشیم می توانیم از این سنگ ها به کار ببریم.
 • سنگ قواره: از سنگ لاشه ساخته می شود و از این سنگ ساخته می شود. و در کارهای ساختمانی که نیاز به یک نظم دقیق و کار منظم داریم از این سنگ ها استفاده می شود.

شرکت پخش سنگ ساختمانی بزرگ

شرکت پخش سنگ ساختمانی بزرگ انواع سنگ ساختمانی در شرکت پخش سنگ مشاهده می شود. این سنگ ها را می توان با قیمت زیاد و تنها برای مقاومت بسیار زیادی که دارند مورد استفاده قرار داد و از آنها بهره برداری کرد.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش سنگ ساختمانی سیاه

مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه سنگ ساختمانی سیاه و فروش ویژه آن می باشد. این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده سنگ ساخ

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام