فروش سنگ
خانه / سنگ ساختمانی / تولید کننده سنگ ساختمانی کفپوش

تولید کننده سنگ ساختمانی کفپوش

تولید کننده سنگ ساختمانی کفپوش، تولید و ساخت کفپوش های متنوع با طرح ها و رنگ های زیبایی را انجام می دهد که جهان را با این تابلوهای نقاشی به خود خیره نگه داشته است.تولید کننده سنگ ساختمانی کفپوش

ویژگی های کفپوش سنگ ساختمانی

ویژگی های کفپوش سنگ ساختمانی ویژگی کفپوش سنگ چیست؟ کفپوش ساختمان می خواهید اما در خرید آن سر در گم شده اید؟ می خواهید خصوصیات یک کف پوش را بدانید اما نمی دانید از کدام یک شروع کنید؟ دوست دارید به سلیقه خودتان انتخاب شود؟ بله درست است اما به یاد داشته باشید که  این کفپوش ها در شروع این خصوصیات را باید داشته باشند تا نیاز ما را برطرف کنند؟

 • ولی در حالت کلی باید در برابر حرارت، فشار يا ضربات و . … بسیار مقاومت داشته باشند. گرا که یک کفپوش نباید خورده شود، نباید فرسوده شود، نباید ساییده شود و در برابر آتش باید تحمل زیادی را داشته باشد.
 • ابعاد آن باید دقیقا مناسب کار ما باشد. تجربه ثابت کرده که کفپوش هایی با ابعاد بزرگ درزهای بین خود را پوشش نمی دهند و باعث بروز مشکلاتی می شوند. سوسک ها را در بین خود جا می دهند و پرزها را بین خود نگه می دارند.
 • ایمنی آنها هم مهم است. نباید سر باشند که باعث زمین خوردگی شوند. 
 • نظافت آنها به راحتی و سهولت انجام شود. این کار برای بانوان از اهمیت زیادی برخوردار است. لکه های روی آن نباید ماندگار باشند. به علاوه در صورت شست و شو نباید باد کنند و نم را به خود بگیرند و متلاشی شوند.
 • پایداری آنها و دوام آنها باید زیاد باشد.
 • اگر جنس پی وی سی باشد می توان گفت که ضد آب هم هست.
 • وزن بیشتر  آن می تواند به عنوان یک عامل نگهدارنده برای آنها باشد.

فروش عمده سنگ ساختمانی کفپوش

فروش عمده سنگ ساختمانی کفپوش فروش عمده سنگ ها در انواع مختلف نیاز به دانستن انواع آنها دارد که در ادامه با کمی از آنها آشنا خواهیم شد. در مورد کفپوش ها و تنوع آنها باید گفت به تعداد زیادی از این کفپوش ها وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را دارند.

 1. نمونه لمینت: عایق خوبی برای حرارت و صوت است.در برابر رطوبت و حرارت مقاومت زیادی دارد.
 2. پارکت:  چوبی است.  موریانه آن را می خورد. در برابر نم دوام نداره و به راحتی ورم می کند و از بین می رود.
 3. سرامیک: از رس و سفال ساخته شده است. 
 4. سنگ : گران ترین کفپوش است. به دلیل اینکه خاصیت سرد بودن ندارد نداره، محبوب است، اما باید گفت چربی و لکه را مشکل  می توان از روی آن پاک کرد. تنوع کمی دارد و زیاد هم جذاب نیست.
جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش سنگ ساختمانی سیاه

مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه سنگ ساختمانی سیاه و فروش ویژه آن می باشد. این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده سنگ ساخ

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام